Wytrzymałe siatki zabezpieczające o szerokim zastosowaniu

Produkujemy solidne siatki zabezpieczające na schody, łóżka piętrowe, balkony i okna oraz do ogrodu, jak również siatki ochronne do obiektów sportowych oraz siatki transportowe. Realizujemy niestandardowe zamówienia pod indywidualne potrzeby klientów. Oferujemy różne kolory, rozmiary i gęstość siatek, w zależności od planowanego zastosowania.

producent siatek zabezpieczających na schody - gamnet.pl

Siatki na schody

Ochrona przed wypadnięciem ze schodów w domu lub zaklinowaniem się dzieci i zwierząt pomiędzy barierkami poręczy.

Siatki na łóżka piętrowe

Zabezpieczenie przed wypadnięciem dziecka z łóżka piętrowego. Bezpieczny sen dla dzieci, spokojna noc dla rodziców.

Siatki balkonowe

Solidne zabezpieczenie zwierząt domowych przed wypadnięciem z balkonu. Ochrona przed niechcianymi intruzami.

Siatki na okna

Skuteczna ochrona przed przypadkowym wypadnięciem zwierząt lub dzieci. Dyskretna ochrona przed zbiciem szyby.

Siatki do ogrodu

Ochrona piaskownicy przed kotami i zabezpieczenie oczka wodnego przed zabrudzeniem i drapieżnikami.

Obok wygody jednym z istotniejszych czynników decydujących o wyborach zakupowych czy decyzjach planistycznych jest bezpieczeństwo ludzkie. Tak więc na przykład ocena bezpieczeństwa samochodu w testach czy przyjazność mebla lub mieszkania dla małych dzieci będą brane przez konsumenta pod uwagę w jego decyzjach.

Niestety, istnieje wokół nas wiele miejsc i produktów, które nie zostały zaprojektowane i ocenione jako w pełni bezpieczne. Nie musiał być to koniecznie błąd konstrukcyjny, może to wynikać chociażby ze zmiany przeznaczenia w trakcie użytkowania. I tak na przykład to, co było projektowane jako designerskie schody w luksusowym apartamencie, w przypadku pojawienia się w nim małych dzieci będzie wymagało adaptacji do nowych oczekiwań.

Wychodzimy na przeciw potrzebom osób czujących konieczność zapewniania dodatkowych, ponadstandardowych zabezpieczeń. Proponujemy szeroką gamę siatek zabezpieczających. Zapewniamy doradztwo i wspólne planowanie oraz wszelkie niezbędne do montażu akcesoria i instrukcje.